Polecamy audiobooki #książniczkimajązdanie

Książniczki
30 listopada 2017

Nowości do posłuchania w podróży. Samotnej i we dwójkę!


Elizabeth Strout, Mam na imię Lucy, Wielka Litera, czyta Danuta Stenka

Dojrzałą kobietę, pisarkę wychowującą dwójkę dzieci, podczas przedłużającego się pobytu w szpitalu odwiedza niewidziana od lat matka. Rozmowy dwóch kobiet, o znajomych z przeszłości otwierają furtkę do bolesnych wspomnień: biedy, wykluczenia i rodzinnych tajemnic. Nagrodzona Pulitzerem autorka w niezwykły sposób opisuje dojrzewanie, relacje i pamięć szukając odpowiedzi na pytanie, czy da się pamiętać prawdziwie.

Stephen King, Owen King, Śpiące Królewny, Prószyński, czyta Leszek Filipowicz

W miasteczku Dooling w Zachodniej Wirginni zjawia się się Evie Black, półnaga kobieta, która składa niespodziewaną wizytę dwójce handlarzy narkotyków. Zabija brutalnie obu mężczyzn, ale oszczędza partnerkę jednego z nich. Zakrwawiona morderczyni wychodzi z przyczepy i odchodzi w nieznanym kierunku. Zaraz po tym w miasteczku i na świecie wybucha tajemnicza epidemia. Tylko King tak potrafi rozpalić wyobraźnię mrokiem i lękiem.


Janusz L. Wiśniewski, Grand, Wielka Litera, czyta Piotr Grabowski

W gorącą lipcową noc Justyna zostaje porzucona przez ukochanego. Tej samej nocy na sopockiej plaży spotyka dziwnego nieznajomego. Zaprasza go na śniadanie do hotelu. Mężczyzna rewanżuje się jej opowieścią o tajemniczej historii hotelu Grand i receptą na złamane serce.

Do posłuchania na Storytel